אני אוהב ללמד, ומוצא סיפוק כשאני מצליח לעזור לתלמיד.ה להתגבר על אתגר, להכיר נקודת מבט או רעיון חדש, ופשוט ליהנות מעשייה מוזיקלית.

בעיניי מוזיקה היא חלק מהחיים ולא שייכת רק לבמה ולאלבומים, ולכן חשוב לי שתהיה נגישה לא רק למי שבחר.ה בה כמקצוע ודרך חיים, אלא לכל מי שחש.ה תשוקה לשיר, לנגן, ליצור או להעמיק ולהבין יותר.

הוראה אודי רז

מקהלות והרכבים קוליים

לכולנו יש קול, ולשיר יחד זאת חוויה נהדרת. אחת מהאהבות הגדולות שלי היא מוזיקה ווקלית, ובשנים האחרונות אני מנחה את האנסמבל הקולי של החצר ומקהלת חובבות מקסימה בשכונה שלי, יד אליהו.

אני מציע גם סדנאות חד פעמיות של שירה בקולות להרכבים, חברות, משפחות ומפגשי חברתיים.

חינם!

אוהב.ת לשיר? כדאי לך להציץ בסדרת קנון בראשון  – סרטונים ללימוד קנונים חדשים ומפתיעים שיצרתי עם הקולות הצפים, כולל תווים להורדה למי שמתחשק. 

כדי להזמין סדנה, להצטרף למקהלה או לרכוש ממני עיבודי אפשר ליצור איתי קשר כאן.

הרצאות

אני מרצה על מוזיקה במסגרות שונות, ומתעניין במיוחד באופן שבו טכנולוגיה חדשה, כוחות כלכליים ושינויים חברתיים עיצבו את תולדות המוזיקה. איך נולדה מערכת התופים שמזוהה עם החופש והפראות של רוק, פופ ופאנק דווקא מתוך התזמורת הצבאית? מה הקשר בין השימוש בסמפלים בהיפ הופ למלחין אוונגרד צרפתי משנות הארבעים? מה משותף לשירי ילדים ולשיטת הפלייליסט של גלגל"צ?

פעם בשנה אני מצטרף כמדריך מוזיקלי לטיול חוצה בלקן של החברה הגיאוגרפית, של המדריך ליאור בר. אנחנו שומעים הופעות מקומיות, מבקרים באתרי טבע ואתרים היסטוריים, ולומדים על התרבות המוזיקלית המגוונת של האזור הסוער הזה.

רוצה להזמין אותי להרצאה? מוזמנ.ת ליצור קשר.

סדנאות להורים וילדים

מציירים את הצלילים. צילום: לואיזה סלומון
צילום: לואיזה סלומון

אלעד רוזן הוא צייר וחבר יקר שלי, ויחד אנחנו מקיימים את סדנאות האמנות והמוזיקה "מציירים את הצלילים".

מה חשוב לנו?

הורים וילדים ביחד – אנחנו רוצים לתת להורים הזדמנות לחזור לשיר, לקשקש ולצבוע, לשבת יחד עם הילד.ה ולהנות משיחה ועשייה משותפת, ולא צפייה פאסיבית.

לצאת מהמסגרת – ילדים קטנים מציירים בגדול! דפי מדפסת יש גם בבית.

בלי רעש וצלצולים – מפגש נעים בגובה העיניים, שיוצאים ממנו עם שיר מזדמזם על השפתיים ולא עם חור בראש.

נשמע מסקרן? מוזמנ.ת ליצור קשר ולקבל עוד פרטים.

שיעורים פרטיים

כשהגעתי ללמוד הרמוניה ותאוריה מוזיקלית יכולתי סוף סוף להבין ולבטא המון רעיונות שהתרוצצו לי בראש. היום אני משתדל להעביר את הידע הזה הלאה בצורה כמה שיותר בהירה ושימושית לאנשים אחרים שרוצים ללמוד אותו כדי להבין וליצור בעצמם.

אני מלמד גם נגינה, אילתור ועיבוד. רוצה לשמוע עוד? תרגיש.י נוח לפנות אליי, אשמח לענות על כל שאלה.

תוכן עניינים