הקולות הצפים

הקולות הצפים - צילום: נועה פרז
הקולות הצפים – צילום: נועה פרז

אני כותב ומלחין את השירים של הקולות הצפים, להקה בה אני שר עם לילה מזל יינישן, יואב יפת וגיא רודוביץ'. המוזיקה שלנו משלבת השפעות של המוזיקה הנפלאה של דרום אפריקה ושל זמר עברי, עם טקסטים שעוצרים להתבונן ביופי והפלא שבדברים קטנים ויומיומיים. פרסמנו אלבום בכורה, הקולות הצפים, ואת רק דבר אחד, EP בהפקה של שוזין.

מארש דונדורמה

להקת מארש דונדורמה אני מנגן בסוזאפון, מלחין ושר עם מארש דונדורמה, תזמורת כלי נשיפה בת שישה-עשר נגנים ונגניות. התחלנו בשנת 2005, בהופעה בשוק בין דוכני הירקות, ועם השנים התזמורת הלכה והתפתחה, הופיעה בפסטיבלים ברחבי העולם ושיתפה פעולה עם מוזיקאיות ומוזיקאים נהדרים. זאת זכות גדולה ליצור תקופה יפה וארוכה לצד מוזיקאים ומוזיקאיות עם קולות מגוונים כל כך, שמתחברים יחד לצליל ייחודי.
הקלטנו יחד שבעה אלבומים, ביניהם גם
תנינים על הראש, ספר-אלבום של סיפורים מוזיקליים ושירים לילדים.

PRiMiTiVSKY

טריו פרימיטיבסקי PRiMiTiVSKi

אני שליש מטריו PRiMiTiVSKY, שיוצא להרפתקאות מוזיקליות שמשלבות מנגינות כליזמר בלתי מוכרות עם מקצבי ניו-אורלינס, פ'אנק, סלסה ועוד.
אלי פרמינגר – 
חצוצרה, רני בירנבאום – תופים, אודי רז – סוזאפון

תזמורת המהפכה

השתתפתי כנגן טובה וטרומבון במופעים שונים של תזמורת המהפכה, כולל שיתופי פעולה עם הדג נחש, דודו טסה ואביתר בנאי, ומופע הילדים "אם פתאום אפגוש אריה".

נגינה בהקלטות ועיבוד

איינג'לסי

לקחתי חלק בעיבוד כלי הנשיפה וניגנתי בטובה בהקלטה הראשונה של theAngelcy, השיר My Baby Boy

התקווה 6

שילבתי שתי אהבות שלי כששרתי וניגנתי בסוזאפון בעיבוד שמשלב שירת אקפלה ונגינה בסגנון בלקני עם התקווה 6 בשיר מת עלייך בחיי

זהו זה

ניגנתי בטובה בשיר הפיצה שבלב, שכתב אלון אולארצ'יק לתוכנית זהו זה

Baby First Tv

ערוץ הטלוויזיה והיוטיוב האמריקאי BabyFirst TV פנה אליי ליצור לו שירים. הנה קטע פ'אנק שכתבתי, הלחנתי וניגנתי בו בטרומבון, שמזמין את הילדים לרקוד ולהכיר את חלקי הגוף.

Hoodna Orchestra

בתחילת דרכה של ה-Hoodna Orchestra ניגנתי בה בטרומבון, וזה סרטון של קטע שאני מאוד אוהב של הלהקה מאותם ימים. השתתפתי באלבום הראשון של הלהקה, Let Go, שבוצע בו גם לחן שלי בשם Violence. בשלב מסוים עזבתי, אבל אני עדיין מלא הערכה להודנא ולמוזיקאים הנהדרים שבה, וממשיך לעקוב אחרי האלבומים המעולים שהם הוציאו מאז.

הפשרות

להקת הפשרותהפשרות היתה להקת ארט פופ, מהלהקות הראשונות שהייתי חבר בהן. הקלטנו אלבום אחד, שעדיין יש לו מקום חם בליבי, ואחרי כן הלהקה התפרקה וחבריה התפזרו בעולם ובגוש דן.

עפר ודניאל, שלוקחים לעצמם חופש להמציא מילים, לכתוב בתחביר לא סטנדרטי ולתת לשיר להתפתח בלי לדעת מראש על מה הוא, הפגישו אותי עם גישה מאוד שונה מזאת שהכרתי לכתיבת שירים. חברי הלהקה באו מעולמות מוזיקליים שונים והדיאלוג היצירתי בינינו היה פורה ומלא חופש.

את הלהקה הנהיגו עפר סקר (שירה וקלידים) ודניאל רוט (שירה וגיטרה). בתחילת הדרך ניגן בה המתופף אלון צלניק, ובהמשך תפס את מקומו גדעון כרמל. לקראת סוף הפעילות של הלהקה הצטרפה אלינו גם יעל רוזנבלט בקלידים, כלי הקשה וקולות.

„עם סוזאפון במקום גיטרה בס ושירים בעברית שמצפצפים על חוקי השפה, הפשרות היא מאותן להקות יחידות סגולה עם יומרה לחדש”

האזינו לאלבום ריקוד ריקוד מהפכה, ביוטיוב או בנדקמפ.

תוכן עניינים